Ml. dorost, turnaj Loko: FC Tempo - Řepy 2:0

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 31. 01. 2008

Našemu dalšímu zápasu předcházely obrovské problémy se sestavou. Žáci, kteří nás měli posílit, se zranili v sobotním ranním zápase a brankář si ke konci pátečního tréninku naštípl kost. Balun jel posílit starší dorost na halový turnaj, a tak v kabině před začátkem utkání bylo jedenáct hráčů bez brankáře. Na poslední chvíli dorazil Vašek Houška a zaujal pozici brankáře.

Nastoupili jsme, sice zdecimováni, ale narozdíl od posledních zápasů s odhodláním, porvat se o výsledek. Řepy jsme přehrávali od první minuty a vypracovávali jsme si brankové příležitosti.

Naši bojovou morálku ještě povzbudil svými verdikty rozhodčí a jím nařizená penalta, kterou Vašek Houška zlikvidoval. Naší aktivitou jsme nutili Řepy k faulům. Po jednom z nich jsme rozehrávali trestný kop, který po Franceho střele skončil v síti, a poločas tak skončil 1:0 pro Tempo.

Ve druhém poločase se naše převaha ještě zvětšila a jen naše nepřesnost nám bránila zvýšit náskok. Po Franceho střele zdálky se nám podařilo zvýšit na 2:0.

Další naše možnosti zastavil praporek pomezního z Řep. Naprosto nesmyslně nebyl uznán náš třetí gól, kdy svoji, několikátou šanci v tomto zápase, konečně proměnil Kachna.

Vzhledem k problémům, které jsme před zápasem měli, je dosažený výsledek výborný. Výkon měl, oproti minulým zápasům, vzestupnou tendenci a je ho třeba potvrdit i v dalších zápasech.

Je proto nutná častější účast na trenincích, než jednou týdně, jak někteří jedinci chodí.

Závěrem bych kluky pochválil za kolektivní výkon a vyzdvihl Vaška Houšku za výborný brankářský záskok.

FC Tempo - Řepy 2:0 (1:0)
Branky Tempa: France 2