St. žáci A, turnaj Admiry: Sokol Troja - FC Tempo 1:12

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 02. 02. 2008

Ve čtvrtém utkání turnaje na Admiře jsme dnes nastoupili proti celku Troje, momentálně poslednímu celku turnaje. Kluky jsem před utkáním žádal, aby se nepřizpůsobili hře soupeře a hráli svoji hru, což se dnes celkem povedlo. Do 16. minuty se nic moc nedělo, kromě nedaných šancí z naší strany a toho, že jsme od 9. minuty prohrávali nepozorností v obraně 0:1. To snad kluky nakoplo a v rozmezí 16. až 26. minuty dáváme pět branek.

Do druhého poločasu vstupujeme velmi aktivně a s chutí. Mezi 34. až 38. minutou přišla opět naše smršť, ze které padnou další čtyři branky do branky soupeře a utkání se mění v naší exibici. Nutno podotknout, že jsme viděli spoustu překrásných fotbalových momentů, zejména dnes velmi aktivně hrající Sehnoutka předváděl nádherné přihrávky a skvěle tvořil hru. Dvojice Hnat s Hornem velmi úzce spolupracovala v ofenzivní činnosti a zakončovala pěknými góly.

Dnes opět použiji výraz vraždění neviňátek v našem podání. Máme tedy již čtvrtý skalp soupeře hrajícího vyšší třídu. Ostatní, které jsem nejmenoval, rovněž chválím za aktivitu až do konce utkání a že i za vysokého vedení nepřestalo mužstvo hrát.

Na četné dotazy odpovídám, že tabulka turnaje včetně střelců je na webových stránkách Admiry. Příští týden se utkáme s domácím týmem Admiry. Dále bych si dovolil využít této příležitosti a poděkovat za významný sponzorský dar rodičů, který nám umožňuje pravidelně navštěvovat hodiny spinningu! Jmenovitě: paní Brůžkové (P.Hnat), pánům Lacinovi, Hájkovi, Hornovi, Škopkovi, Maškovi a Čechovi. Moc díky!

Sokol Troja - FC Tempo Praha 1:12 (1:5)
Branky Tempa: 25., 26., 37. a 54. Hnat, 16., 19. a 56. Horn, 21. a 34. Hájek, 36. a 38. Mašek, 44. Stejskal.
Tempo: Yusyp - Houška, E.Čech, Lacina, P.Petrák, Stejskal, Mašek, Sehnoutka, Hájek, Hnat, Horn. Střídal: Škopek.