St. žáci B: PSK Union - FC Tempo B 1:7

Autor: Petr Flaks <petr.fllaks(at)seznam.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 12. 02. 2008

Se čtyřmi posilami z A týmu jsme hráli proti domácímu týmu turnaje PSK Union. Začátek zápasu přinesl vzájemné oťukávání, ale v 8. minutě už udeřil náš tým, když Hnat využil nedorozumění domácích a pohodlně zakončil - 0:1. 12.minuta přinesla rohový kop, který zahrál Sehnoutka nastal závar, Houška se ve skrumáži nejlépe zorientoval a zakončil - 0:2. Ve 14.minutě si udělal ofenzivní výlet po lajně Koudelka, výborně nacentroval a Hájek zakončil - 0:3.

V prvním poločase jsme měli ještě dostatek šancí, zejména náš nový hráč Dominik Čemus měl na noze tak 5 gólů, ale i ostatní hráči trestuhodně zahazovali.

Ve druhém poločase jsme konečně zlepšili naší střeleckou potenci. Ve 37.minutě po průniku Hnata zvyšujeme na 0:4. Hned poté ve 39. minutě zahráli výborně signál Hnat se Sehnoutkou a druhý jmenovaný zakončil - 0:5. Ve 48.minutě se dočkal i soupeř, když Houška zahrál v pokutovém území rukou a domácí tým měl výhodu pokutového kopu -1:5. 56. minuta přinesla další průnika Hnata, který zakončil svou akci jen do gólmana a Dobš v klidu uklidil balón za záda domácího brankáře - 1:6. V 63. minutě dává Čech křižnou přihrávku, kterou Dobš posune ještě na Hnata a ten si došel pro hattrick - 1:7. Dnes jsme soupeře jasně přejeli a zaslouženě jsme si došli pro vítězství, i když zase za velkého přispění hráčů z A mužstva.

PSK Union - FC Tempo B 1:7 (0:3)
Branky Tempa: 8., 37. a 63. Hnat, 12. Houška, 14. Hájek, 39. Sehnoutka, 56. Dobš.
Tempo: Yusyp (36. Čutka) - Koudelka, Čech E., Petrák (42. Herdegen), Louda(50. Koláček) - Dvořák (58. Kabele), Houška, Sehnoutka, Hájek (46. Somr) - Hnat, Čemus (55. Dobš).