St. přípravka A, turnaj Meteoru: FC Tempo - Meteor B 1:6

Autor: Petr Kamitz <kamitz(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 12. 02. 2008

"Zápas se nám nevydařil, jelikož kluci neplnili úkoly, které měli, především pak dodržování svých postů," začal hodnocení utkání trenér Jiří Šak.

Do zápasu lépe vstoupili hráči Meteoru, kteří brzy vedli 1:0. Tempu se podařilo vyrovnat, ale hlavní rozhodčí branku nepochopitelně neuznal z důvodu "údajného" postavení mimo hru. To však naše kluky nesložilo a záhy se jim podařilo vyrovnat brankou Hyršla.

S vyrovnaným stavem se však soupeř nespokojil. Přidal na důrazu a využil i naší slabší obrany, které nepomohla ani naše záložní řada a do konce prvního poločasu nám ještě přidal 3 branky a upravil poločasové skóre na 1:4.

Do druhého poločasu jsme vkročili lépe my, ale je smutné, že některými výroky dokázal rozhodčí některé z hráčů až otrávit. Pátou branku v naší síti jsme inkasovali po předchozím faulu na našeho hráče a když po faulu na unikajícího Kofroně, trefil Hrstka z přímého kopu jen tyč branky Meteoru, bylo to vše, co naši kluci dokázali vyprodukovat. Soupeř ještě zvýšil šestou brankou na konečných 1:6.

FC Tempo - Meteor B 1:6 (1:4)
Branka Tempa: Hyršl.
Tempo: Opletal (Moudrý O.) - Šváb, Lazarov, Šmíd, Hlaváček, Haluska, Kofroň, Štěpánek, Hrstka, Holub, Moudrý J., Musílek, Kriesman, Hyršl, Mencl.