Ml. žáci B, turnaj PSK Union: Újezd n. Lesy - FC Tempo 5:3

Autor: Jaroslav Malý <malyjaroslav(at)centrum.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 14. 02. 2008

Kluci nastoupili do zápasu s tím, že konečně soupeře porazí. Bohužel už po dvaceti minutách soupeř vedl 2:0. V tom okamžiku jako by se něco v klukách zlomilo a začali soupeře trápit při rozehrávce a konečně střílet na branku soupeře.

První střelu vyslal na bránu Jakub Kostka ve 20. minutě a byl z toho hned krásný gól a snížení na 2:1. Hned 5 minut po snížení skóroval, náš zatim nejlepší střelec, Maliňák a vyrovnal na 2:2 a ve 28. minutě přidal ještě jednu branku a vedli jsme o poločase 3:2.

Po půli jsme chtěli navázat na závěr první půle, ale bohužel nás sestřelili dva vysocí hráči soupeře, kteří nám dali tři goly.

"Škoda, už jsme mysleli na body, ale snad příště...," řekl o zápase trenér Jaroslav Malý.

FC Tempo - Újezd nad Lesy 3:5 (3:2)
Branky Tempa: 25. a 28. Maliňák, 20. Kostka