St. žáci B, turnaj PSK Union: FC Tempo B - Vršovice 1:3

Autor: Petr Flaks <petr.fllaks(at)seznam.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 19. 02. 2008

K zápasu proti Vršovicím jsme nastoupili v kombinované sestavě obou mužstev starších žáků vzhledem k probíhajícím jarním prázdninám. V 1.poločase byla hra vcelku vyrovnaná, ale náš herní projev nestál za nic, nedařila se nám pořádná kombinace a o naší koncovce radši nemluvim, a proto soupeř dal v 16. minutě jediný gól 1.poločasu, když rozehrál rohový kop a nikym nehlídaný hráč měl snadnou úlohu - 0:1.

Do 2. poločasu jsme vstoupili aktivně, jenže soupeři se podařilo ve 38. minutě zvýšit na 0:2. Celý 2. poločas jsme měli sice územní převahu, jenže nic z ní. Soupeř dával góly, my ne a o tom tenhle zápas byl. V 50. minutě se soupeřův útočník dostal do samostatného úniku a v klidu zakončil na 0:3. 68. minuta přinesla aspoň náš čestný úspěch, když Hájek po samostatné akci v klidu zakončil - 1:3. Zápas byl o proměňování šancí, my jsme nedávali, soupeř ano. Doufám, že si z toho kluci vezmou ponaučení do dalších zápasů.

FC Tempo B - SK Union Vršovice 1:3 (0:1)
Branka Tempa: 68. Hájek.
Tempo: Yusyp - Lehký, Čech E., Petrák P. (46. Louda), Lacina (56. Herdegen) - Dvořák (58. Koláček), Somr (36. Stejskal), Houška, Hájek - Hnat, Čech R. (36. Maslovskyy).