St. žáci A, turnaj Admiry: FC Tempo - Třeboradice 7:0

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 24. 02. 2008

V dohrávce 6. kola zimního turnaje Admiry nás čekalo mužstvo Třeboradic. K utkání jsme nastoupili po krátké tréninkové přestávce z důvodu našich probíhajících jarních prázdnin. Nechtěli jsme nic ponechat náhodě, proto jsme absolvovali v sobotu odpoledne mimořádný trénink, abychom mohli odehrát utkání v nějaké optimální formě, což se celkem podařilo.

V 1. poločase se hra ještě zdála být vyrovnaná a hrálo se rovnoměrně na obě strany. Více nebezpečné v ofenzivní činnosti bylo ale naše mužstvo. V desáté minutě dává vedoucí branku Hnat a tomu samému hráči se v 27. minutě podařilo zvýšit na 2:0. Mezitím jsme si vytvořili spoustu dalších šancí, ale bohužel bez brankového efektu.

Na začátku druhého poločasu nařizuje rozhodčí pokutový kop za ruku soupeře ve vápně a Stejskal nekompromisně zvyšuje na 3:0. Od té doby se začíná hra přenášet více na polovinu soupeře, který zcela zjevně odchází po fyzické stránce. Ve 36. a 37. minutě přidává další dvě branky Hnat a zvyšujeme na 5:0. Tímto si Hnat upevnil vedoucí postavení v tabulce střelců, kdy ji vede se 14 góly. V 58.minutě se ještě trefuje Hájek a vzápětí Sehnoutka.

V dnešním zápase jsme určitě nehráli naplno, ale to, co jsme v danou chvíli potřebovali. Samozřejmě se i ta krátká pauza bez trénování projevila. Při snaze hrát kombinačně bylo vidět spoustu nepřesných přihrávek a zbytečná snaha míč držet u nohy co nejdéle, čímž jsme ztráceli spoustu míčů. Toto utkání beru jako tréninkové, kdy se příští víkend utkáme s celkem Bohemians Praha.

FC Tempo - SK Třeboradice 7:0 (2:0)
Branky Tempa: Hnat 4, Stejskal, Hájek, Sehnoutka.
Tempo: Yusyp (31. Žurav) - Lehký, E.Čech, Lacina, Houška, Stejskal, Mašek, Sehnoutka, Hájek, Hnat, M.Novák. Střídal: Škopek.