Muži B, turnaj Zličín: FC Tempo - Mníšek pod Brdy 2:1

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 27. 02. 2008

Tentokrát v sobotu v 9 ráno zahájil rozhodčí fotbalový zápas na Zličíně. Bylo znát, že soupeř to má na Zličín dál. Působil mnohem čilejším dojmem, zatímco hráči Tempa byli jako v limbu. Soupeř měl navrch, a tak korunoval počáteční nápor brankou v 18. minutě - 0:1.

Trochu jsme se probudili (spíš nás probudil soupeř, který zřejmě nacvičoval tvrdou hru) a hru pomalu vyrovnávali . V poločase se provedlo několik změn na postech, hráči si vysvětlili jak se to vlastně má kopat a šlo se hrát.

Tempo se rozběhalo, zlepšilo přihrávku a začalo ustávat osobní souboje. Tak v 57. minutě vybojoval Klouda míč u brankové čáry, přihrál Březinovi a ten vyrovnal - 1:1.

Škoda, že po hrubém zákroku hráče Mníšku na Černušáka strkal do soupeře Morávek. A oba poprávu byli staženi na lavičku k teplému čaji. Stejně tak se k němu přidal Šíma, který zbytečně diskutoval s trenérem hostí, jestli je držení za ruku horší než zlomená noha.

A když v 85. minutě Ondra Dvořák převzal míč na půlce, prošel k vápnu a vstřelil druhý, v zápase vítězný, gól, bylo o vítězi rozhodnuto.

Výhra byla asi zasloužená. Hlavně po našem probuzení ve 2. poločase bylo Tempo o kus lepší.

FC Tempo - Mníšek pod Brdy 2:1 (0:1)
Branky Tempa: 57. Březina, 85. O. Dvořák.

Tempo: Dvořák P. - Havel J., Krabička, Dvořák O., Slavíček - Černušák, Morávek, Klouda, Albl,- Šíma, Březina.