St. přípravka B: FC Háje - FC Tempo 0:3

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 10. 03. 2008

V sobotu 8.3. jsme měli na programu další kolo zimní ligy na Hájích. Našim soupeřem byly domácí Háje A. Od prvních minut bylo zřejmé, že se klukům nedaří tak, jako v předešlých zápasech. Nedokázali si přesně nahrát a to nahrávalo soupeři. Díky dobrému napadání soupeře se nám nedařilo dostat před branku. Poločas skončil 0:0.

Do druhého poločasu jsme trochu zlepšili pohyb i zpřesnili nahrávky a dokázali se dostat do několika slibných šancí. Ve 36. minutě se dostával před branku Adámek, ale zakončit nedokázal, protože byl zfaulován a kopala se penalta. Míč si připravil Adámek a nekompromisně poslal míč k tyči a ujali jsme se vedení 1:0. Na další branky se nemuselo dlouho čekat. O dvě minuty později dostal míč Slavíček na vápno a zamířil přesně k tyči a nedal golmanovi šanci - 2:0. Ve 42. minutě uzavřel skóre na konečných 3:0 Klajbl po přesném centru od Slavíčka.