Ml. dorost, turnaj Loko: ČAFC - FC Tempo 7:1

Autor: Jiří Hron <hron(at)fzu.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 11. 03. 2008

Zápas na Lokádě se hrál ve velmi nezvyklém čase od 19:30 a soupeřem byl tým ČAFC. Opět jsme se díky nemocem, zraněním a dalším okolnostem potýkali s nedostatkem hráčů. Sestava tak byla trochu neortodoxní. První poločas byl dost poznamenán pomezním z čafky, který si moc nevšímal offsidů svých útočníků, ale když se po souboji ve vápně ocitl na zemi útočník soupeře, mával praporkem, jako kdyby navigoval letku helikoptér na přistání. "Pětku" ale Kryštof zneškodnil. Přesto jsme se nevyvarovali chyb v rozehrávce a soupeři tak usnadňovali hru.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a po několika sekundách dali branku. Soupeř přitvrdil, na což někteří naši borci reagovali sice stejnou mincí, ale mnohem naivněji, takže nám fauly rozhodčí pískal a soupeři ne. Porážka je tak zcela zasloužená.

FC Tempo – ČAFC 1:7 (0:4)
Branka Tempa: Hnat.
Tempo: Slováček – Kvapil, Linhart, Nehasil, Štech – Šulc, Macák, Sehnoutka, Hlavík – Hnat, Benda. Střídal: Přikryl.