Liga rodičů: Vítězem se stala ml. přípravka A

Autor: Petr Kamitz <kamitz(at)seznam.cz>, Téma: Liga rodičů, Vydáno dne: 12. 03. 2008

V posledním kole Ligy rodičů bylo již rozhodnuto, kdo si převezme cenu pro vítěze, v letošním "turnaji rodičů". Příznačně je potřeba se vyjádřit, že se skutečně fotbalových utkání na Tempácké umělce účastnili nejen tatínci, ale v některých týmech i maminky!

Uvnitř článku najdete kompletní výsledky všech zápasů, konečnou tabulku a krátký komentář k zápasu mezi mladšími přípravkami A a B, který sepsal, sám aktér utkání, O. Novotný.

MPA – MPB
Poslední zápas čekal mladší přípravku A s borci mladší přípravky B. Áčko tak trochu svazovala dosavadní odehraná utkání, kdy ještě nepoznali hořkost porážky. Nejtěžší zápas se starším dorostem měli už za sebou a tak šlo o výsledek a o prestiž.

Sud piva, o který se hrálo a který do soutěže věnuje vedení klubu, jsme měli tatínci z Áčka jistý. Utkání začalo opatrně. Ani jedna strana nechtěla hned na začátku udělat chybu. Kdo dá první gól, má šanci na výhru. Tak jsme k tomu přistupovali oba týmy. Áčko se po několikerém snažení ztéci branku soupeře přeci jen trefili jako první. Pak přišlo ještě několik pohledných útočných i obranných akcí na obou stranách. Padly i další branky, přičemž MPA vždy zvýšila náskok a MPB ji dotahovala. Konec první půle byl pro barvy MPA 5:4.

Do druhé půle jsme nastupoval tým MPA s přesvědčením, že musí ještě nějakou branku vstřelit. A povedlo se. Zvýšená útočná aktivita střelců MPA se vyplatila. Každý z našich hráčů si alespoň jednu branku dal. Konečná střelecká přehlídka tedy skončila 13:6 ve prospěch MPA.

Závěrem lze pochválit oba celky za pohlednou kopanou a velmi přátelskou atmosféru na hřišti. Věřme, že tato tradice bude pokračovat i v dalších ročnících Ligy rodičů.