St. přípravka A: Cenné stříbro z domácího turnaje

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 15. 03. 2008

Starší přípravka ve velmi vyrovnaném domácím vekovním turnaji v sobotu 8.3. skončila na pěkném 2. místě. "S předvedenou hrou jsme byli nadmíru spokojeni a s takovým nasazením, když budou hrát kluci na jaře 2008 v přeboru Prahy SPŘ, tak nebudou potíže se záchranou," hodnotili turnaj Trenér Jiří Šak a asistent trenéra Zdeněk Votava.

Sestava: Opletal, Moudrý Ondřej - Kofroň, Šváb, Haluska, Hlaváček, Holub, Lazarov, Štěpánek, Moudrý Jan, Hyršl, Hrstka, Šmíd.

Tempo - Rokycany 2:2 (1:1)
Branky: Štěpánek, Moudrý Jan
Tempo mělo nástup na začátku utkání, vedlo 1:0, potom kluci zbytečně povolili a to samé se opakovalo na začátku 2. půle, opět se dostali do vedení 2:1, ale soupeř vyrovnal na konečných 2:2.

Tempo - Bohemians ročník 98 1:1
Branka: Hlaváček
Vyrovnávací gól dal Tomáš Hlaváček. Krásná střela pod břevno. Tempo si dalo nešťastný vlastní gól (Lazarov), ale nakonec vydřelo alespoň bod.

Tempo - Kyje 5:2 (2:2)
Branky: 2 Moudrý Jan, 2 Štěpánek, Kofroň
Tempo se rychle ujalo vedení 2:0, ale potom nepochopitelně po hrubých chybách inkasovalo dvakrát a rázem byl stav 2:2. Po důrazné domluvě po 1. poločase nakonec s přehledem Tempo dotáhlo zápas k vítězství - prvnímu v turnaji.

Tempo - Jesenice 6:0 (3:0)
Branky: 3 Hrstka, 2 Moudrý Jan, Štěpánek
Už na začátku bylo jasné, že Tempo vyhraje, jenom bylo otázkou konečné skóre. Vlastní nemohoucností jsme se připravili o ještě vyšší rozdíl.

Tempo - Příbram ročník 98 0:0
Předposlední zápas v turnaji, ve kterém už šlo o všechno. V 1.poločase Příbram nastřelila břevno a Tempo více hrálo odzadu a podnikalo brejky. Ve 2. poločase se více Tempo dostávalo do hry a také zahrozilo soupeři gólem.