St. přípravka B, zimní liga Háje: FC Tempo – V.Žižkov 7:0

Autor: Dita Hasmanová <hasmano(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 17. 03. 2008

Dne 15.3.08 jsme pozdě odpoledne odehráli další zápas zimní ligy. Soupeřem nám byla Viktoria Žižkov. Byl to zápas přesunutý z velikonočních prázdnin, a tak se stalo, že následoval po domácím turnaji na UMT. Kluci, i když většina jen po dvouhodinové pauze, se sešli s bojovnou náladou a přestože byli unavení, doufali jsme v náš úspěch. Pozitivní pro nás bylo, že soupeř byl z větší části mladší, i když jak víme, nemusí to vůbec nic znamenat.

První půlku jsme zahájili celkem úspěšně, zatlačili soupeře na jeho polovinu a hned ve 4. minutě Adámek po přihrávce od Kuriše otevřel skóre. I když jsme měli stále navrch, tak nás soupeř občas dokázal zatlačit na naši polovinu a předvedl pár slibných akcí.

Úspěšnější jsme však byli opět my a v 15. minutě zvyšuje náskok opět Adámek, kterému tentokrát přihrál Slavíček. Naši gólovou nadílku v první půlce uzavřel Jelínek ve 20. minutě přesnou střelou z přímého kopu.

I druhou půli jsme začali tlakem na soupeře a hned ve 27 minutě jsme měli šanci opět zvýšit, ale soupeřův gólman předvedl výborný zásah a tvrdou střelu Kuriše zlikvidoval. Kuriš ale ve 31. minutě gólmana přeci jen překonává a po přihrávce od Slavíčka navyšuje již na 4:0. Ve 41. minutě předvedl svou pěknou akci Adámek, kdy se na naší půlce zmocnil míče a samostatným nájezdem se dostal před soupeřova gólmana, kterému pěknou kličkou nedal šanci. Svůj gólový příděl zakončil Adámek ve 45. minutě po přihrávce od Jelínka. Stejný hráč přihrává i na naši poslední branku ve 46. minutě, kterou do žižkovské branky hezkým padáčkem posílá Večerník.

FC Tempo – Viktoria Žižkov 7:0 (3:0)
Branky: Adámek 4, Jelínek, Kuriš, Večerník
Tempo: Marinov - Jelínek, Petřek, Kuriš, Pícha, Bureš, Adámek, Klíma, Slavíček, Večerník, Klajbl, Löfler.