St. přípravka B, zimní liga Háje: FC Tempo - Sparta Krč 1:5

Autor: Dita Hasmanová <hasmano(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 17. 03. 2008

K poslednímu zápasu zimní ligy jsme nastoupili 16. března ráno za velmi nepříznivého počasí. Čekal nás zápas nejtěžší z celé ligy, a to proti Spartě Krč. Vlastně šlo pravděpodobně o konečného vítěze zimní ligy. Vzhledem k tomu, že se s tímto soupeřem utkáváme i v mistrovských zápasech tušili jsme, že to bude zápas velmi těžký.

Vše co jsme předpokládali se ukázalo býti pravdou již od prvních minut zápasu. Soupeř nám nic nedaroval, hrál těsně na tělo, hra byla velmi rychlá. Celý zápas jsme vlastně byli mírně pod tlakem.

Do 15. minuty jsme hráli velmi vyrovnanou hru, pak ale přišel náš faul a soupeř zahrával přímý kop, který neomylně umístil do naší branky.

Ve 21. minutě se soupeř zmocnil na své straně míče a průnikem téměř přes celé hřiště zvýšil na 2:0. Ve 24. minutě se nám povedlo snížit a to zásluhou Adámka, kterému do gólové šance přihrál Klajbl.

I druhá půlka se hrála ve stejném duchu. Kluci se snažili stav vyrovnat, ale agresivnější hra soupeře nám to nedovolila, i když jsme si vytvořili pár slibných šancí. Naopak Krč opět skórovala a to ve druhé půlce třikrát ve 39., 45. a 49. minutě.

Přestože jsme prohráli, patří klukům pochvala za předvedenou hru. Snažili se se soupeřem držet krok a to se jim docela dařilo. Na druhou stranu jsme poznali, že chceme-li uspět v takovémto zápase musíme se stát agresivnějšími a trochu ve hře přitvrdit.

Doufáme, že prohru Krči vrátíme v mistráku. Je velmi pravděpodobné, že nám bude patřit v zimní lize druhá příčka, i když ještě nejsou odehrány všechny zápasy.

Tempo – Sparta Krč 1:5 (1:2)
Branka Tempa: Adámek
Tempo: Píro - Petřek, Kuriš, Pícha, Hlaváč, Adámek, Klíma, Slavíček, Hoang, Večerník, Klajbl, Löfler.