Ml. přípravka A: Na posledním zimním turnaji čtvrtí

Autor: Oldřich Novotný <>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 17. 03. 2008

Posledním zimním turnajem pořádaným FC Tempo Praha končí šňůra zimních přípravných turnajů, kterých se kluci mladší přípravky A zúčastnili. Dnešní den je taktéž dnem, kdy se MPA odebírá na jarní soustředění do Roudnice nad Labem. Ale teď už k průběhu turnaje.

Celkem 6 týmů se přihlásilo do turnaje. Hrálo se systémem každý s každým po dobu 13 minut. Proto se dal očekávat velmi rychlý průběh.

Do prvního zápasu turnaje jsme nastoupili s Admirou, pro nás neznámým soupeřem. Jak již bývá tradicí, první zápas je pro naše borce vždy obtížný. Zahřívacích 13 minut nedopadlo pro naše kluky nejlépe. Brankář Novotný dělal co mohl, ale prohře 0:1 stejně nezabránil. Tři body byly na kontě Admiry.

V šatně po zápase bylo rušno. Trenér Hozák uděloval taktické pokyny do dalšího zápasu. Na klucích bylo vidět, že je porážka mrzí. Další zápas jsme sehráli s již známým soupeřem Meteorem. S tímto soupeřem jsme se již několikrát v minulých letech utkali. Věděli jsme, že hrají pohlednou kopanou. Dělali jsme, co jsme mohli, gólman čaroval, několik parádních střel vychytal, avšak stejně jeden gól skončil za jeho zády. Další tři body byly tatam.

Proti Horním Měcholupům jsme také několikrát hráli. Jsou to naši téměř stálí hosté. Naše bilance vzájemných zápasů je pro nás pozitivní. Nejinak tomu bylo i dnes. Porazili jsme je 2:1 a ukořistili jsme tak první tři body.

S klukama s Viktorky Žižkov jsme si také vzájemně častými soupeři. Tentokrát jsme se rozešli smírně 1:1.

Do posledního zápasu šli hoši již smířeni s osudem, že medaile dnes nebude. Tomu odpovídal i průběh utkání. Hořovice nás porazily 2:1.

Celkově jsme tedy skončili na 4. místě. Před námi zaslouženě skončily Hořovice na místě 2. a Admira na místě 1.

Po turnaji nás čekal přesun do místa týdenního jarního soustředění v Roudnici nad Labem. Přejeme všem borcům, aby tréninky absolvovali v pohodě, aby se kolektiv více stmelil a srdnatě v následných mistrovských zápasech přinášel jen radost a body pro naše barvy.

Branky Tempa: Pekárek, Šebek, Buzek, Staněk (všichni po jedné brance).