Muži B, turnaj Zličína: FC Tempo B - Bílá Hora 3:4

Autor: Milan Dejl <M.Dejl(at)seznam.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 18. 03. 2008

Zápas proti Bílé Hoře jsme začali ospale. Po dlouhodobé absenci se objevil v naší sestavě Martin Havel. Jeho účast se začala projevovat, když s Kloudou našli společnou řeč. Benfika se vymanila z náporu a po přihrávce Hrona nekompromisně Klouda otevřel účet utkání. V této době jsme opanovali hru a po krásném pasu Fetra a hlavičce Albla jsme vedli 2:0. Za tohoto stavu skončil poločas.

Jenže zápasové zatížení nevydržela noha Martina Havla. Soupeř do druhé poločasu vystřídal a my přestali hrát. To se brzy projevilo. Bílá Hora nejdříve vyrovnala a pak se ujala po chybách v naší obraně vedení, až na 2:4. Po rozehraném autu se nám ještě podařilo snížit, ale na vyrovnání již nebyly síly.

Na rozdíl od minulého zápasu s Čafkou jsme přes (nebo právě proto) značné změny v sestavě podali mnohem lepší výkon. Leč před zahájením jarní části jsme nesehráli žádný zápas v kompletní sestavě.

FC Tempo Praha B - Bílá Hora 3:4 (2:0)
Branky Tempa: Klouda, Albl, O.Dvořák.
Tempo: Dvořák Pavel - Slavíček, Krabička, Dvořák Ondřej, Fetr - Hron, M. Havel (46. Hozák), Klouda, Kovář Kamil - Březina, Albl.