St. žáci B, turnaj PSK Union: FC Tempo B - ČAFC 4:2

Autor: Petr Flaks <petr.fllaks(at)seznam.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 19. 03. 2008

Poslední zápas zimního turnaje na PSK jsme hráli proti týmu Čafky. Před utkáním se mi na poslední chvíli omluvili někteří hráči, a tak jsem sáhl pro hráče z A mužstva. V 10. minutě zahrává Stejskal rohový kop, obrana hostů je nedůsledná a Houška dává na 1:0. Ve 13.minutě soupeř zahrává pokutový kop po faulu Dvořáka, ale brankář Yusyp penaltu chytá. 27.minuta přinesla vyrovnání soupeře na 1:1. V prvním poločase se už nic vážného nestalo, byl spíš o bojovnosti a nasazení než o nějakém nádherném herním projevu.

Ve 42.minutě, znovu po rohovém kopu, vrácí náš tým Houška do vedení 2:1. V 67. minutě soupeř srovnává na 2:2, ale hned po rozehrání se v té samé minutě dostáváme znovu do vedení, když Stejskal v klidu zakončil na 3:2. V 70. minutě ještě upravil konečné skóre Čech na 4:2.

V druhém poločase se naše hra zlepšila, ale predevším oceňuji, že i když soupeř tři minuty před koncem srovnal, byli jsme to my, kdo měl tu vůli zvítězit a za tím jsme si šli. Dnes bych chtěl vyzdvihnout výkon Yusypa, Dvořáka a Houšky, ale i ostatní hráči podali dobrý výkon.

FC Tempo B - ČAFC 4:2 (1:1)
Branky: 10. a 42. Houška, 67. Stejskal, 70. Čech R.
Tempo: Yusyp - Koudelka, Petrák, Herdegen (36. Matoušek), Bláha(47. Maslovskyy) - Dvořák (68. Kabele), Stejskal, Sehnoutka, Houška (67 Čech R.) - Čemus, Hnat. Připraven: Čutka.