St. přípravka B, příprava: Slavoj Podolí - Tempo 4:3

Autor: Dita Hasmanová <hasmano(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 26. 03. 2008

25. března jsme sehráli přípravné utkání se Slavojem Podolí, na jejich hřišti. Utkání se hrálo 3 x 20 minut. Do zápasu jsme nasadili všechny kluky, kteří mohli přijít a řada z nich si zahrála i pro sebe na méně obvyklích pozicích.

Celý zápas byl vyrovnaný, šance byli na obou stranách, nám mnohdy chyběl větší důraz. Skóre jsme otevřeli v 8. minutě zásluhou Adámka. Podolí vyrovnalo ve 14. minutě.

Ve 30. minutě nás poslal do vedení Pecora, naše nová posila, ale Podolí znovu vyrovnalo a to ve 34. minutě. Hned ve 36. minutě se ujalo vedení. V 53. minutě vyrovnáváme po pěkné akci na jejímž konci byla přihrávka Adámka před branku, kterou využil k zakončení Pecora. Poslední slovo měli ale v 60. minutě domácí, kteří na poslední chvíli strhli vítězství na svou stranu.

Zápas nám opět odhalil naše chyby a naznačil, kde je třeba přidat. Stále nám chybí větší důraz, je třeba zpřesnit přihrávky a vůbec si více nahrávat. Někteří musí přidat na rychlosti, jiní na bojovnosti. V sobotu nás čeká první ostrá zkouška a tak doufáme, že dopadne lépe a přivezeme si domů výhru.

Slavoj Podolí - FC Tempo 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)

Branky Tempa: Pecora 2, Adámek

Sestava: Píro, Marinov - Petřek, Pícha, Hlaváč, Adámek, Klíma, Slavíček, Hasman, Večerník, Klajbl, Jelínek, Pecora, Bureš