Ml. přípravka C: FC Tempo - SK Union Vršovice 2:1

Autor: Martin Vališ <martin.valis(at)dec-plast.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 01. 04. 2008

V pátek 28.3. jsme zahájili druhou polovinu MINI Cupu v domácím zápase s Vršovicemi. Na tento zápas jsme všichni byli patřičně nažhaveni, protože jsme chtěli soupeři vrátit porážku z podzimní části. To se nám také podařilo.

V zápase, který měl klasické rysy počátku sezóny (více boje než pohledných akcí ), jsme zvítězili brankami Patrika Novotného a Martina Žůrka 2:1. Přitom branka Patrika stojí za připomenutí. Běžela osma minuta 1.poločasu a Patrik zahrával rohový kop z levé strany, míč trefil vnitřním nártem a roztočil se směrem do branky, tam lehce škrtl o brankáře Vršovic a skončil k překvapení všech v brance.

Převážně v prvním poločase kluci měli řadu šancí, jen škoda, že více nestříleli zdálky, mohlo to být po poločase větším rozdílem. Druhá půlka už byla nemastná, neslaná, ani jeden tým se do vážnější šance nedostal. Tímto vítězstvím jsme předskočili Vršovice v tabulce.

Musíme zapracovat na spolupráci hráčů a střelbě, ale věřím, že další zápas to bude lepší. V penaltovém rozstřelu jsme také dokázali zvítězit 9:3.

FC Tempo - SK Union Vršovice 2:1 (2:1)
Branky: Novotný, Žůrek - Marhoul.
Tempo: Heřmánek Matěj - Hudák Petr, Novotný Patrik, Palička Robert, Touška Tomáš, Kny David, Sedlář Štěpán, Hroník Lukáš, Pytlíček Martin, Sita Zdeněk, Šejvl Dan, Žůrek Martin, Kužel Viktor.