St. přípravka A: FC Tempo - ABC Braník 5:6

Autor: Jiří Šak <info(at)fctempo.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 01. 04. 2008

Na naše první utkání na jaře jsme se sešli všichni. Za krásného počasí nám byl soupeřem Braník, který měl o 9 bodů více. Zápas pro nás začal dobře, soupeř dělal chyby, šance v úvodu jsme ale neproměnili a pálili jen do břevna a tyče. Pak jsme konečně protrhli střeleckou smůlu - Štěpánek 1:0, Haluska 2:0, pak Braník snížil. Na konci poločasu ještě Štěpánek zvýšil z penalty za ruku na 3:1.

Ve druhé půli soupeř přidal na důrazu, zpřesnil hru a chvílemi jsme nevěděli, kam dřív skočit. Paradoxně jsme vstřelili čtvrtý gól, který si soupeř dal sám. Braník opět útočil a střílel z každé pozice. Hloupými chybami v obraně jsme dostali dva góly a stav byl 4:3.

Soupeř byl pánem na hřišti, ale nás držel gólman Opletal, přesto soupeř srovnal. Po ojedinělé akci jsme zahrávali roh a Šmíd nám přesnou střelou vrátil vedení.

Zbývalo pět minut do konce a vypadalo, že bychom mohli bodovat, kvalitní soupeř ale dokázal skóre ještě otočit. Přesto musím hráče pochválit za odvedený výkon. Bylo to nádherné utkání a za bojovnost se nemusíme stydět. se soupeřem, který nám na podzim dal dvanáct gólů, jsme sahali po bodu.

FC Tempo - ABC Braník 5:6 (3:1)
Branky Tempa: Štěpánek 2, Haluska, Šmíd, J.Moudrý.
Tempo: Opletal - Šváb, Lazarov, Hlaváček, Haluska, Štěpánek, Kofroň, Šmíd, Holub, J.Moudrý, Hrstka, Heinc, Hyršl, O.Moudrý, M.Veselý, Mencl, Musílek.