St. žáci A: FC Tempo - Sokol Bílá Hora 3:1

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 01. 04. 2008

K prvnímu jarnímu zápasu jsme nastoupili na domácím hřišti proti celku TJ Sokol Bílá Hora. Hned od začátku utkání jsme se přizpůsobili hře soupeře moc se nehýbat a co nejvíce odchodit. Střelecká aktivita též na bodě nula a v tomto směru se nesl první poločas. O přestávce jsem znovu kluky důrazně upozornil, co je v sázce a jak se pokusit utkání rozhodnout.

Ve 45. minutě obětavě hrající, leč nepříjemně zraněný na obočí, Hnat dává vedoucí branku a o dvě minuty později zvyšuje Horn na 2:0. Po úvodní brance se naše hra začala zlepšovat a jsme aktivnější. V 53.minutě zvyšuje Horn na 3:0. V 61.minutě soupeř střídá a aniž by bylo dokončeno toto střídání bez pokynu rozhodčího ke hře rozehrává a překvapené obraně dává branku, kterou nepochopitelně rozhodčí uznal. Tak končí utkání stejně jako na podzim 3:1.

Dnes jsme nepodali optimální výkon, bylo to utrápené a první poločas snad i bez chuti hrát, ale i když se herně nedařilo, tak jsme soupeře udolali bojovností. Naše vítězství bylo zcela zasloužené, a proto jsem spokojen se ziskem tří důležitých bodů. V dnešním utkání utrpěl zranění kotníku Stejskal a minimálně dva týdny je ze hry. Zranění Hnata se ukázalo být bolestivé, ale po krátkém odpočinku se plně zapojí do dalších tréninkových jednotek.

Náš dnešní výkon budiž varováním do dalších zápasů a to hned příští týden proti Zbraslavi, ale věřím jak se již několikrát ukázalo čím kvalitnější soupeř, tím lepší výkon.

FC Tempo - Sokol Bílá Hora 3:1 (0:0)
Branky: 47. a 53. Horn, 45. Hnat.
Tempo: Žurav - Lehký, E.Čech, Lacina, Houška, Mašek, Stejskal(24. Petrák), Hájek, Sehnoutka, Hnat (58. Štech), Horn. Připraven: Yusyp.