St. žáci B: FC Tempo B - TJ JM Chodov 1:1

Autor: Petr Flaks <petr.fllaks(at)seznam.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 02. 04. 2008

K prvnímu jarnímu mistráku jsme nastoupili doma proti Chodovu. Na zápas jsem měl k dispozici jen 12 hráčů, jelikož nás trápí celkem početná marodka. Celý zápas byl jeden velký boj než nějaký nádherný fotbal, soupeř nedal mnoho gólových příležitostí, ale i my jsme měli nějaké šance, které jsme trestuhodně zahodili. Ve 34. minutě se hostující tým ujímá vedení, když střela zpoza vápna končí pod břevnem 0:1.

Do 2. poločasu jsme šli s tim, že se pokusíme přinejhorším aspoň vyrovnat, což se povedlo ve 46. minutě Matouškovi. Do konce zápasu měly ještě oba týmy nějaké šance. Náš herní projev sice nebyl ideální, ale to kluci nahrazovali obrovskou bojovností, za což maj pochvalu.

FC Tempo B - Chodov 1:1 (0:1)
Branka Tempa: 46. Matoušek.
Tempo: Čutka - Koláček, Koudelka, Herdegen, Maslovskyy - Dvořák, Tintěra, Somr, Matoušek - Machala (36. Šilhavý), Čemus.