St. žáci A: SK Zbraslav - FC Tempo 0:7

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 07. 04. 2008

K dalšímu mistrovskému utkání jsme nastoupili proti celku Zbraslavi. Od první minuty bylo znát, kdo bude dnes na hřišti kralovat. Hráli jsme aktivně a již v 1. minutě měl tutovku Sehnoutka, ale nezakončil. To se podařilo v 11. minutě P. Hnatovi. Ve 28. minutě zvyšuje Horn na 2:0, tak končí první poločas. Slabé vyjádření naší herní převahy.

Do druhého poločasu vstupujeme ještě aktivněji a soupeř se téměř nedostává za půlku. Ovšem nadále pokračuje festival neproměněných šancí, který pramení z malé důraznosti a řady nepřesností v kombinační hře a přílišné snaze prosadit se individuálně. Naší silnou stránkou nebyly ani rohové kopy, ačkoliv jich bylo nespočet. Podařilo se nám z nich zakončit snad jen jednou.

Ve 45. minutě konečně zvyšuje Hnat na 3:0. Zvrat nastává od 67. minuty, kdy naše exhibice v závěru utkání v rozmezí pěti minut přináší další čtyři branky v soupeřově brance.

"Kluky chválím za bojovnost a snahu, herně to snad nebylo až tak špatné, ale v příštím zápase budeme muset určitě podat kolektivnější výkon," řekl po utkání trenér týmu Ivo Flaks.

V utkání opět nezklamal P. Hnat, K. Sehnoutka a velice solidní výkon podal obránce Lacina. Ostatní až na malé výjimky též nezklamali.

Závěrem bych chtěl touto cestou za kluky věnovat dnešní vítězství zraněnému obránci, i když ne z fotbalu, E. Čechovi, pro něhož jarní část sezony skončila a popřát mu brzké uzdravení!

SK Zbraslav - FC Tempo 0:7 (0:2)
Branky: 11., 45. a 67. Hnat, 70. a 70.+2 Sehnoutka, 28. Horn, 70.+2 Mašek.
Tempo: Yusyp - Houška, Lehký, Lacina, Petrák, Štech (36. Bláha), Hájek (55. Škopek), Mašek, Sehnoutka, Horn, Hnat. Připraven: Žurav.