Ml. žáci B: SK Modřany - FC Tempo B 3:2

Autor: Jaroslav Malý <malyjaroslav(at)centrum.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 08. 04. 2008

Skoro celý zápas hrajeme na soupeřově polovině, bohužel bez gólů. Soupeři stačí tři útoky a pokaždé skóruje. První půli vyhrává soupeř po hloupém gólu, ve druhé se Modřany ujímají dvoubrankového vedení, což naše mužstvo položilo. Ve 49. minutě snižuje Jakub Kostka. Hráči se sice vyhecovali, ale soupeř záhy odpověděl a dal na 3:1. Pak už jsme jen snížili v 56. minutě Faktorem na konečných 3:2. Škoda nevyužitých šancí, ale na to se nehraje. Hráči předvedli asi nejhorší výkon za našeho působení u týmu.

SK Modřany - FC Tempo Praha B 3:2 (1:0)
Branky Tempa: 49. Kostka, 56. Faktor.
Tempo: Valenta - Gronych, Klíma, Kojan, Oračko (36. Pavlát), Pyndzyn, R.Novák, Machulka, Faktor, V.Novák (40. Kostka), Maliňák.