Ml. přípravka B, příprava: Lekce z produktivity

Autor: Petr Kamitz <kamitz(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 09. 04. 2008

Na středeční odpoledne jsme si pozvali na Tempo tým malých klokanů z Vršovic, Bohemians 1905. Zápas jsme hráli na 2 x 30 minut. Již od samého začátku se na nás kluci z Bohemky vrhli, jak hladoví psi na svou oblíbenou kostičku. Tempo hry neudávalo tentokrát Tempo, ale snaživí kluci v zelenobílých dresech.

Netrvalo dlouho po úvodním výkopu a prohrávali jsme 0:1. Kluci byli jak vyměnění. Úterní trénink vypadal zcela jinak, nasazení a bojovnost byla vidět v každé nacvičované disciplíně i ve fotbale, kdy jsme si na konci zahráli proti o rok starším klukům. Ale zpět k zápasu. Naše nedůsledné bránění a z toho pramenící chyby dávali příležitost hostům, kteří si s chutí zastříleli. Do poločasu zatížili kluci z Bohemky naše konto celkem šestkrát a v poločase jsme prohrávali 0:6.

Do druhé půlky jsme nastoupili s odhodláním se pokusit napravit reputaci. Ale zlepšení se nekonalo. Opět nám dělal problém pohyb hráčů soupeře a především jejich pokrytí, na čemž musíme co nejdříve zapracovat! Jediným světlým okamžikem druhého poločasu byla branka za stavu 0:7 do sítě Bohemians. Vojta Soukup se prokličkoval s míčem až na hranici pomyslného vápna, kde byl faulován. Z přímého volného kopu zakroutil svou střelu krásně do branky a snížil na 1:7. Ale to bylo z našeho pohledu skoro vše, až na pár výjimek, kdy jsme se po ojedinělých průnicích dostali před branku hostů, ale v zakončení jsme selhali! A tak soupeř zvyšoval, hlavně po našich chybách, skóre až na velmi krutých 13 branek!

Závěrem snad jen poblahopřát soupeři k výhře, kterou si bezesporu zasloužil a pro nás je to varování před tím, že je potřeba navázat na dobré výkony, předvedené v minulých zápasech. Ačkoli se do zápasu dostali i kluci, kteří tolik příležitostí nedostávají, i tak by neměl výsledek dosáhnout takového hrozivého rozdílu. Nechme se překvapit, co předvedou kluci již v pátek ve 3. jarním kole v Újezdu nad Lesy!

FC Tempo – Bohemians 1905 1:13 (0:6)

Branka Tempa: Soukup

Sestava: Mišovič, Šinárek – Holub, Mašek, Jirků, Dobiáš, Soukup, Polák, Polívka, Tököly, Ctibor, Choc, Vágner a Rožníček