Muži B: Slavoj Suchdol - FC Tempo B 2:2

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 09. 04. 2008

Na škváře vyrůstala většina našich hráčů, a tak domácí neměli v terénu velkou výhodu. Tempo hrálo s mnohem větším nasazením než minulý zápas, a tak jsme měli více ze hry. Ve 21. minutě si hnul se zády Morávek a musel střídat. Než jsme stačili přeskupit řady, tak se hra vyrovnala. Do šaten se tedy odcházelo za bezbrankového stavu.

Začátek druhé půle vyšel výborně domácím. Ve 46. minutě zahrávali přímý kop. Domácí hráč míč parádně trefil a Pavel Dvořák neměl šanci - 1:0. Tempo dále tlačilo a zvyšovalo tlak. V 55. minutě vystřelil Blümel a jeho střelu dorážel do branky Jirka Krabička - 1:1. V 73. minutě našel Černušák dlouhým pasem Březinu a ten z dálky ke vzdálenější tyči strhl vedení na stranu Tempa - 1:2. Domácí se snažili o vyrovnání a dávali nám šanci k brejkům. Ty však ani Albl ani Hron nedokázali proměnit. Tak přišla minuta 88. minuta a naše obrana nedokázala odkopnout míč. Ten se nakonec odrazil k úplně volnému útočníku domácích a ten sám mezi malým vápnem a desítkou nedal gólmanovi šanci 2:2. Škoda plichty. Na výhru jsme měli.

Slavoj Suchdol - FC Tempo B 2:2 (0:0)
Branky Tempa: Krabička, Březina
Tempo: Dvořák P. - Kovář K., Krabička, Blümel, Dvořák O. - Klouda, Morávek (21. Prokop), Kovář J. (75. Hron), Černušák - Fetr (63. Albl), Březina. Dále připraveni: Havel J., Šíma, Hozák