St. přípravka B: FK Řeporyje - FC Tempo B 0:4

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 10. 04. 2008

V neděli 6.4. jsme přijeli na hřiště Řeporyj. Soupeři jsme měli co oplácet, když nás na podzim porazil. Většina protihráčů byla sice o rok starší, ale naši kluci se jich nezalekli. Řeporyje se sice v úvodu utkání dostaly ke dvěma střelám, ale na Píra si nevyzráli. To bylo od soupeře všechno a na hřišti začali převládat kluci z Tempa. Začali jsme se dostávat do tlaku, ale nebylo nám přáno vstřelit branku. V šesnácté minutě se prohnal do vápna Slavíček, ale ke střele se nedostal, protože byl faulován a rozhodčí po malém zaváhání odpískal penaltu. Balon si připravil Kuriš, i když vykřikoval, že jí nedá, nemýlil se a otevřel skóre - 0:1.

Tlak sílil a další branku vstřelil Slavíček ve 22. minutě, když dorážel míč za pomocí soupeřovic obránce. O dvě minuty později Pecora sebral poslednímu hráči Řeporyj balon a samostatný nájezd nekompromisně zakončil a zvýšil na poločasový stav 0:3.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně. Hlavně spolupráce Slavíček - Kuriš pořádně provětrávala soupeřovu obranu. Po celý druhý poločas jsme se marně snažili překonat gólmana. Dostali jsme se do několika 100% šancí, ale Pecora a Hasman ho nedokázali překonat. Konečný výsledek zápasu však uzavřel Jelínek na 0:4, když dokázal využít přesnou nahrávku od Kuriše.

FK Řeporyje - FC Tempo B 0:4 (0:3)
Branky: Kuriš, Slavíček, Pecora, Jelínek.
Tempo: Píro - Jelínek, Hasman, Slavíček, Kuriš, Hoang, Fiala, Klíma, Pecora.