Ml. přípravka B, příprava: FC Tempo - FC Háje 11:0

Autor: Klára Pimková <klarapimkova(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 16. 04. 2008

Z dnešního přátelského zápasu, s týmem FC Háje, jsme měli, alespoň rodiče a určitě i trenéři, obavy, protože poslední přátelák skončil velkou nakládačkou pro naše barvy. A ani počasí nám dnes moc nepřálo, ale na rozdíl od soupeře jsme se sešli v hojném počtu.

Hned od počátku bylo jasné, že taktovku zápasu budeme mít v ruce my. První gól vstřelil Vojta Soukup a to hned v 1. minutě a již ve 3. minutě zvýšil skóre Domča Ctibor na 2:0. Pak jsme ještě procvičili párkrát gólmana soupeře, než opět lovil v síti a tentokrát míč umístil Honza Polívka - 3:0. I Kryštof Tököly mohl zvýšit skóre, ale tentokrát ještě minul prázdnou branku.

Za stavu 3:0 jsme vystřídali, tak aby se do poločasu dostali na hřiště všichni hráči. I nadále jsme drželi míč na polovině soupeře a dokonce poločasu jsme vstřelili ještě jeden gól, který poslal do brány Darek Vágner, ale míč si ještě stačil zatančil na brankové čáře a Rožňa mu za ní dopomohl. Poločasové skóre 4:0 pro naše červeno-žluté barvy!

Do druhého poločasu šli kluci s jasným cílem zvýšit skóre a udržet čisté konto. A druhý poločas jsme začali naprosto stejně jako první, když se v 1. minutě konečně dočkal i K. Tököly a zvýšil na 5:0. Další góly na sebe nenechaly dlouho čekat a hned dva za sebou střelil Honza Polívka (7:0) a ještě do střídání našich hráčů se trefili Tököly a Ctibor - 9:0.

Po vystřídání jsme ještě zvýšili skóre o dva góly, z nichž si jeden srazil do vlastní branky hráč soupeře a poslední gól vstřelil Péťa Neckář a upravil tím skóre na krásných 11:0.

I v tomto zápase jsme viděli několik pohledných fotbalových akcí (např. krásný slalom mezi hráči soupeře, který nám předvedl Vojta Soukup, či dobrou spolupráci hráčů Polívky a Tökölyho). Po zápase si ještě kluci zastříleli tradiční penaltový rozstřel, který konečně procvičil také Marťase. I tam jsme vyhráli i když pouze těsně 12:10.

FC Tempo - FC Háje 11:0 (4:0)
Branky: 7., 35. a 36. Polívka, 3. a 41. Ctibor, 31. a 39. Tököly, 1. Soukup, 23. Rožníček (Vágner), 53. Neckář P., 46. vlastní
Tempo: Mišovič, Mašek, Holub, Dobiáš, Jirků, Polívka, Soukup, Tököly, Ctibor, Neckář P., Neckář M., Choc, Rožníček, Vágner.