St. přípravka B: Sk Slovan Kunratice - FC Tempo 0:3

Autor: Dita Hasmanová <hasmano(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 20. 04. 2008

V sobotu 19. dubna jsme za chladného rána vyrazili k dalšímu mistrovskému zápasu na hřiště soupeře, tentokrát do Kunratic. Předpokládali jsme, že zápas s tabulkově slabším soupeřem nebude příliš těžký a body si domů odvezeme. První minuty zápasu ale ukázaly, že jsme se mýlili. Případné vítězství bude muset být vybojováno.

Úvod zápasu se hrál spíše na polovině hřiště, Kunratice hrály tvrdě a nic nám nedarovaly. Vytvořili jsme si řadu slibných šancí, ale žádnou nedovedli ke kýženému konci. Až přišla 18. minuta a střela Kuriše, kterou soupeřův gólman chytil až za brankovou čarou a my se konečně ujali vedení - 0:1. S tímto výsledkem jsme však odcházeli i do šaten.

Na začátku 2. půlky se Kunraticím povedlo nás zatlačit více na naší polovinu, bylo na nich znát, že by chtěli vyrovnat. Největší šanci na vyrovnání měli ve 34. minutě, ale naštěstí svoji akci nedotáhli k úspěšnému konci.

I nadále byly šance na obou stranách. Ve 42. minutě se dostal k balonu u soupeřovy branky Kuriš, jeho střelu však vyrazil domácí gólman, ale k odraženému balonu se dostal dobře stojící Hasman a tentokrát ho již poslal za záda kunratického gólmana - 0:2.

Vypadalo to, že zápas skončí výsledkem 2:0 pro Tempo, jenže v poslední minutě se ale před naší brankou zmocnit balonu stoper Jelínek a za mocného povzbuzování "Jelene, dej si gól" se rozjel, jak nezastavitelný tank. Ze soupeře si udělal jen stojící kužele a svoji ukázkovou akci zakončil bombou do soupeřovy sítě. Tím pečetil konečný výsledek na 0:3.

SK Slovan Kunratice - FC Tempo B 0:3 (0:1)
Branky: Kuriš, Hasman, Jelínek.
Tempo: Marinov - Jelínek, Hlaváč, Slavíček, Klajbl, Kuriš, Hasman, Fiala, Petřek, Klíma, Pícha.