St. žáci B: FC Přední Kopanina - FC Tempo B 2:4

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 21. 04. 2008

Další mistrovský zápas odehrálo mužstvo starších žáků B na Přední Kopanině. Do šesté minuty měl náš tým několik slibných šancí, ale opět nic jako v předcházejících zápasech a naopak v 9. minutě inkasujeme po chybě obránce Koláčka. Když další chybu v 18.minutě opakuje obránce Herdegen, prohráváme rázem 2:0. Ze dvou ojedinělých příležitostí těží soupeř z minima maximum a to díky našim chybám. Ve 22. minutě naše další šance v podání Matouška, který ovšem ze dvou metrů přestřeluje bránu. Soupeře stále tlačíme a ve 25.minutě se podařilo Čemusovi snížit na 2:1. Ve 32.minutě kope Koláček roh a ve skrumáži před brankou se nejlépe orientuje Dvořák a je vyrovnáno na 2:2.

Do druhého poločasu vstupujeme obdobně, tlakem a snahou utkání rozhodnout v náš prospěch. Máme další šance, ale opět bez potřebného klidu v zakončení. Kopeme též několik rohů, ale opět bez brankového vyjádření. V 59.minutě se opět prosadil Čemus a ujímáme se vedení 3:2. Utkání rozhoduje ve 4. minutě nastavení Dvořák.

Utkání nebylo nějak pohledné ,se spoustou nepřesností, malého důrazu. Nejlepší dva hráči na hřišti byli Čemus a Dvořák, kteří neúnavně bojovali až do konce utkání. Mužstvo starších žáků B určitě pokračuje ve zlepšených výkonech, o čemž svědčí získaných 7 bodů ze čtyř odehraných zápasů, což je proti podzimu určitě posun. Na druhou stranu výkony některých jednotlivců určitě nejsou příslibem do budoucna. Dnes tedy spokojenost se ziskem tří bodů, se hrou již méně. Přesto klukům pochvala za snahu zvrátit nepříznivý výsledek.

FC Přední Kopanina - FC Tempo B 2:4 (2:2)
Branky Tempa: 25. a 59. Čemus, 32. a 70. + 4. Dvořák.
Tempo: Varecha (36. Čutka) - Koláček, Koudelka, Herdegen, Maslovskyy, Dvořák, Tintěra, Matoušek, Somr (58. Dobš), Čemus, Neitsch (26. Machala, 55. Kabele).