St. přípravka A: SK Motorlet - FC Tempo 7:1

Autor: Jiří Šak <info(at)fctempo.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 22. 04. 2008

Naším dalším soupeřem byl celek Motorletu za který nastoupili i naši bývalá hráči Schwank a Sláma. Zápas náš tým odehrál ve velkém nasazení, jeden gól jsme dostali po hrubé chybě obrany, dva z přímých kopů a jeden platit neměl, když už míč byl v autu. Ve druhé půli jsme se zlepšili, zvýšili důraz a zaslouženě snížili na 1:4 a z přímého kopu ještě trefili břevno. Soupeř byl sehranější a vyhrál zaslouženě. Tři góly jsme pak dostali v posledních sedmi minutách. Hráče musím za nasazení pochválit, výsledek je pro nás až moc krutý

SK Motorlet - FC Tempo 7:1 (4:0)
Branka Tempa: O.Moudrý.
Tempo: Opletal - O.Moudrý, Lazarov, Štěpánek, Haluska, M.Veselý, Kofroň, Šmíd, Musílek, J.Moudrý, Hrstka, Heinc, Hyršl, Holub, Hlaváček.