Ml. žáci A: FC Tempo - Bohemians 1905 C 0:0

Autor: Alexander Holko <aholko(at)seznam.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 23. 04. 2008

Domácí velké hřiště, příjemné jarní počasí a fanoušci obou mužstev čekali co se ze souboje třetího a druhého celku tabulky urodí. Nakonec se urodila spravedlivá remíza i když objektivně lze říci, že hlavně závěr druhého poločasu hosté z Bohemky zle zatápěli našemu brankáři.

Většina utkání se odehrávala v dostatečné vzdálenosti od obou svatyní a tak bylo zajímavé porovnávat fotbalové kvality. Naši kluci vynikali jedině tak vzrůstem a i když tam byla vidět někdy nějaká fotbalová myšlenka, pravá fotbalová kvalita byla vidět na hráčích soupeře, kteří i když mnohdy o dva roky mladší, vynikali jak v technice, tak v myšlení, no a hlavně ve střelbě.

Pro hráče Bohemky nebylo zatěžko vystřelit z jakékoliv pozice, což samozřejmě není problém ani u našich hráčů, rozdíl je už pak, ale v razanci a přesnosti střel. Další, a to nebetyční rozdíl, byl vidět v přesnosti nahrávky. Co je nám naplat, že dokážeme spoustu míčů vybojovat, když finální, ale nejenom finální přihrávka je z 70% případů špatná. Je ale zajímavé, že se stále jedná o stejné hráče. Nemluvě už o hráči, který po celý zápas jenom pobíhal po hřišti a každý jeho dotyk s míčem byl truchlohrou. Kdyby na hřišti nebyl, skoro by to ani nebylo vidět. Ještě, že za ním stál Fanda Fencl, který zachytával všechno, co pokazil a i když jako náhradník, vedl si v zápase skvěle.

Remíza nic nevyřešila, ale pochvalu si určitě zaslouží Vojta, Fanda Fencl a o trošku menší Vašek a Kocina.

FC Tempo Praha - Bohemians 1905 C 0:0
Tempo: Cahyna – Malý (21. Fencl), Kalina, Jantol – Polívka – Pecha, Babiar, Kocábek, Hendrich (41. Geissler) – Linhart (26. Vencl), Hanzlík


Fotogalerie: (autor: Jitka Kamitzová, www.fctempo.cz)