Ml. přípravka C: Sokol Kolovraty - FC Tempo 0:5

Autor: Martin Vališ <martin.valis(at)dec-plast.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 26. 04. 2008

Ve středu 23. dubna jsme nastoupili k dohrávce 15. kola Mini Cupu v Kolovratech. Počasí nám oproti původnímu termínu přálo, a tak jsme se vrhli do utkání s nepříjemným soupeřem, který již potrápil několik týmů z popředí tabulky.

V brance se poprvé na jaře objevil Erik Papež a Matěj Heřmánek si poprvé zahrál v útoku. Erik byl před zápasem trošičku nervózní, ale za zápas nemusel řešit nic složitého. Soupeře jsme totiž za celý zápas do vážnější šance nepustili.

Kluci hráli skvěle a hnali se do útoku. Velice aktivní byl po celý zápas Martin Žůrek, který hrál ve středu záložní řady a vedl si na novém místě skvěle. Byl to on, který otevřel ve 4. minutě po hezké individuální akci skóre. Nelze ovšem zapomenout i na ostatní hráče, kteří dobře plnili útočné i obrané úkoly. Ve 14. minutě dobře napadající Matěj donutil obránce Kolovrat ke zpětné přihrávce na brankaře. Ten nestihl zareagovat a míč skončil v síti. Branka byla přidělena Matějovi, který si ji za snahu zasloužil, 2:0. A poločas skončil stejným skórem.

Ve 2. poločase naše ofenzivní hra pokračovala. Ve 22. minutě přidal svou druhou branku v zápase Žůras (M. Žůrek). Ten se nejlépe orientoval ve skrumáži před brankou a střelou k tyči nedal brankaři šanci, 3:0. Dvě minuty po této brance se do kolonky střelců zapsal i Martin Pytlíček. Martin po přihrávce Lukyho Hroníka unikl po levém křídle a prostřelil domácího brankaře, 4:0. Ve 34. minutě se ještě prosadil po přihrávce Jáchyma Miki Vybíral, 5:0. Tímto výsledkem zápas skončil.

Po domácím prohraném penaltovém rozstřelu jsme si zvedli sebevědomí a porazili domácí 7:3.

"Jsem velice spokojen s předvedenou hrou a nejvíce s tím, že kluky fotbal bavil. Zvláště mě potěšil herní projev nových hráčů v sestavě. Je nutné brát poslední úspěchy s rezervou a neusnout na vavřínech, již v sobotu nás čeká další těžký zápas na hřišti ČAFC" zhodnotil utkání a nejbližší výhledy trenér Martin Vališ.

Sokol Kolovraty – FC Tempo 0:5 (0:2)

Branky: Žůrek 2, Heřmánek, Pytlíček, Vybíral

Penalty 3:7

Sestava: Papež Erik, Hudák Péťa, Novotný Páťa, Michl Luky, Heřmánek Matěj, Ondrík Maťo, Žůrek Marťan, Šejvl Dan, Trajhan Jáchym, Pytlíček Marťan, Hroník Luky, Kužel Viky, Vybíral Miki