St. žáci B: FC Tempo B - FK Újezd nad Lesy B 8:1

Autor: Petr Flaks <petr.fllaks(at)seznam.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 28. 04. 2008

Další mistrák jsme odehráli v domácím prostředí proti Újezdu nad Lesy. Na zápas se nedostavil rozhodčí, a tak se této role ujal Venca Houška. Do zápasu jsme šli s vědomím, že Chodov remizoval a my jsme jej výhrou mohli přeskočit, což se nám povedlo, ale hezky popořádku.

Zápas jsme začali drtivým tlakem a již v 5. minutě Somr otevírá skóre 1:0. V 1.poločase jsme soupeře pustili na naší půlku opravdu jenom sporadicky a do konce poločasu jsme přidali ještě dvě branky.

Do 2.půle vstupujeme luxusně a během dvou minut dáváme zásluhou Čemuse a Matouška dvě branky na 5:0. 48.minuta přinesla konečně branku dobře hrajícího Dvořáka - 6:0. V 52. minutě byla nařízena penalta, na kterou se postavil Varecha, ale trestuhodně ji zahodil. Do konce zápasu se ještě trefil dvakrát Matoušek - 8:0, ale i soupeř nakonec zaznamenal čestný úspěch po ojedinělém útoku na 8:1.

Dnešní zápas byl spíš v treninkovém duchu, kluci si s chutí zastříleli, ale kdyby řešili některé naše akce líp a byli důraznější v koncovce, mohlo být skóre ještě vyšší. Klukům děkuju za předvedený výkon a za zisk tří bodů.

FC Tempo B - FK Újezd nad Lesy B 8:1 (3:0)
Branky: 36., 55. a 67. Matoušek, 5. a 28. Somr, 12. a 36. Čemus, 48. Dvořák.
Tempo: Čutka (50. Varecha) - Koláček, Koudelka, Herdegen, Maslovskyy - Dvořák(55. Kabele), Tintěra, Somr (55. Šilhavý), Zuska - Čemus, Matoušek.