Muži B: FC Tempo B - Slovan Kunratice B 1:0

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 29. 04. 2008

Ve slunné neděli jsme nastoupili na horním hřišti proti béčku Kunratic. Soupeř, kterého jsme v podzimní části soutěže porazili na jeho hřišti 6:4, vzbuzoval obavy i svým postavením v tabulce, když na nás ztrácel dva body.

Od počátečního hvizdu jsme se snažili hrát útočný fotbal, což se nám dařilo. Dokonce jsme několikrát vystřelili i na branku a několikrát to byly i šance. Ale půle skončila bez branek. Kunratice se snažily hrát dlouhé míče za obranu, ale ta se zaskočit nenechala.

Ve druhé půli se obraz hry moc nezměnil. Jen za pryč spěchajícího Bajara nastoupil Klouda a na nezvyklém místě v útoku se nepřímo přičinil v 75. minutě o vítěznou branku. Vracel se od branky soupeře a nereagoval na přihrávku. Hosté reklamovali ofsajd, ale míč doběhl Prokop (ten v postavení mimo hru nebyl ani náhodou), přihrál Šímovi a ten vsítil. Vítězství je to sice hubené, ale předvedená hra je lepší od zápasu k zápasu.

FC Tempo B - Slovan Kunratice B 1:0 (0:0)
Branka: Šíma.
Tempo: Dvořák P. - Slavíček, Krabička, Nechvíla, Blümel - Prokop (87. Kovář K), Paseka, Morávek, Šíma - Fetr (63. Černušák), Bajar (46. Klouda). Na lavičce: Havel J., Hozák, Lukačovič.