St. dorost: FC Tempo - FK Meteor VIII B 1:5

Autor: Jiří Šulc <js.ejero(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 30. 04. 2008

Utkání s týmem Meteoru jsme nezvládli již v samém začátku. Dvěma hrubými chybami jsme soupeři darovali, během prvních tří minut, vedení 2:0. Takový začátek utkání nám na lavičce připadal jako zlý sen, ze kterého jsme se bohužel neprobudili. Soupeř do konce prvního poločasu stačil zvýšit na 3:0. Ve druhém poločase se nám podařilo snížit na rozdíl dvou branek. To bylo bohužel z naší strany vše. Soupeř hrál lépe a vstřelil v průběhu druhého poločasu další dvě branky. Počet získaných bodů a obdržených branek je již alarmující.

FC Tempo - FK Meteor VIII 1:5 (0:3)
Branka Tempa: Pechar.
Tempo: Flaks - Vitásek (46. Okrouhlický), Sopuch, J.Šulc, Roule - Kučera, Podroužek, Sova (46. Balun), France - Hurka (66. O.Šulc), Pechar.