St. přípravka B: Slavoj Podolí C - FC Tempo 0:3

Autor: Dita Hasmanová <hasmano(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 02. 05. 2008

K dalšímu mistrovskému zápasu jsme nastoupili netradičně ve středu 30. dubna. Hráli jsme venku se Slavojem Podolí C. Zápas začínal v trochu šibeničním čase 16:00, ale nakonec jsme se na hřiště dostali včas. Po nevydařeném minulém zápase jsme doufali, že dopadneme lépe.

Naše herní převaha se ukázala již od prvních minut zápasu. V první půlce jsme soupeře téměř nepustili k naší brance. Vytvořili jsme si řadu šancí, ale využili jen dvě a to v 9. a 10. minutě. V obou případech dával gól Adámek po přihrávkách od Jelínka. Do šaten jsme odcházeli za stavu 2:0 pro Tempo.

V úvodu druhé půlky kluci trochu polevili a soupeř nás chvíli zatlačil na naši polovinu. V 31. minutě po výkopu našeho gólmana Píra se balon dostal k Adámkovi na něhož již nestačila soupeřova obrana. Adámek poslal balon za záda podolského gólmana a tím zvýšil stav na 3:0 pro naše barvy. Po tomto gólu jsme opět převzali iniciativu a měli dost šancí k dalšímu navýšení skóre, ale bohužel jsme již žádnou z nich nezužitkovali.

AFK Slavoj Podolí C - FC Tempo 0:3 (0:2)
Branky: Adámek 3.
Tempo: Píro - Petřek, Jelínek, Bureš, Klajbl, Hasman, Slavíček, Klíma, Kuriš, Adámek, Hlaváč, Löfler.