St. žáci B: FC Tempo B - SK Slavia Praha dívky 3:1

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 05. 05. 2008

K dalšímu soutěžnímu utkání nastoupilo mužstvo starších žáků B proti dívkám Slavie Praha. Hrálo se na domácím hřišti za krásného jarního počasí. Do zápasu jsme vstoupili s tím, že se pokusíme navázat na předcházející výkony a budeme se dál snažit bodovat, což se také povedlo.

Utkání začalo vzájemným okukováním a kluci jakoby měli z protihráček respekt, postupně jsme se začali více osmělovat a několikrát ostřelovat branku hostí, ale bohužel opět bez efektu a důrazu ve vápně soupeřek. Nejvíce se v tomto směru snažili Čemus a Matoušek. Prvně jmenovanému se nakonec podařilo ve 28. a 35. minutě zakončit, a tak odcházíme do šaten s dvoubrankovým vedením.

Ve druhém poločase se obraz hry nijak nezměnil, děvčata několikrát nebezpečně zahrozila, ale všechny pokusy o snížení brankového vedení odrážíme. V 50. minutě zahrává Koláček přímý kop a nevídaně zvyšuje na 3:0 a zřejmě dává svoji životní branku! V závěru utkání kopou na druhé straně dívky přímý kop a nekompromisně snižují na konečných 3:1.

Utkání nebylo nijak okouzlující, ale většina kluků se snažila. V tomto chválím neúnavného Čemuse ale i Dvořáka, zbytek za snahu. Negativem zůstává, že střídající hráči nejsou schopni nahradit ty odcházející a výkon mužstva jde okamžitě dolu. Dnešní výhra posunula mužstvo na šesté místo v tabulce, což momentálně považuji za velmi dobré! Jarní sběr bodů pokračuje, jen tak dál, kluci!

FC Tempo B - SK Slavia Praha dívky 3:1 (2:0)
Branky: 28. a 35. Čemus, 50. Koláček.
Tempo: Čutka - Koláček, Koudelka, Herdegen, Maslovskyy, Tintěra, Dvořák, Somr (56. Šilhavý), Zuska (68. Kabele), Čemus (64. Dobš), Matoušek.