Ml. dorost: FC King - FC Tempo 1:5

Autor: Jiří Hron <hron(at)fzu.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 06. 05. 2008

Nedělní zápas se konal na půdě posledního celku tabulky. Naší cílem tak byla bezpodmínečně výhra. Z důvodu kolize termínů jsme se museli obejít bez pomoci starších žáků, na druhou stranu s námi již jeli hříšníci Linhart a Hlavík. Do utkání jsme vstoupili aktivně a během prvních 10 minut jsme si vytvořili několik gólových šancí, které ale kluci trestuhodně spálili. V této disciplíně vynikal především Petr Flaks. Pak se kluci s územní převahou uspokojili, přestali hrát a tím skončil fotbal. Dále už to byla jen kopaná. Pak zůstal před vápnem nehlídaný hráč soupeře, vystřelil a míč zapadl těsně pod břevno Kryštofovi. Před koncem poločasu se nám podařilo srovnat, když přihrávku Baluna konečně proměnil Flaks.

Ve druhé půli jsme dokázali zužitkovat další čtyři šance, a zápas tak skončil výhrou 5:1. Velikou skvrnou však je, že již v prvním poločase byl zraněn Marek Benda, který poslední zápasy vykazoval skvělou formu. Snad se brzy uzdraví.

FC King – FC Tempo 1:5 (1:1)
Branky Tempa: France a Flaks 2, Balun.
Tempo: Slováček – Kvapil, Linhart, Nehasil, Přikryl – Procházka, France, Benda (25. Hlavík), Šulc – Balun, Flaks (66. Tročil)