Ml. žáci B: SC Radotín - FC Tempo B 3:2

Autor: Jaroslav Malý <malyjaroslav(at)centrum.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 06. 05. 2008

Zápas jsme začali ve výborném tempu a přehrávali jsme soupeře ve všech soubojích. Bohužel přišla 6. minuta zápasu a soupeř otevřel skore první brankou. Jsem rád, že jsme se z toho nepoložili a v 8 min. vyrovnal náš uzdravený střelec Martin Maliňák. Jelikož jsme měli malou účast na zápase, kdy někteří hráči tráví své volno radši na chatách či u babiček, nastoupili do zápasu od první minuty i naši brankáři (celkem tři) a můžu říci, že zastínili některé hráče, kteří chyběli. Ve 14. min. totiž Martin Barda (normálně brankář) vstřelil soupeři naši druhou branku a vedli jsme 2:1. Ještě před touto brankou jsme měli šanci soupeři odskočit ještě o jednu branku díky penaltě v 11. min. ale bohužel jsme ji nedali.

Druhá půle už nebyla tak aktivní od našich hráčů, a tak ve 33. min. soupeř srovnal na 2:2 a v 52. min., po hrubých chybách obrany a brankáře, vstřelil vítěznou branku.

SC Radotín - FC Tempo B 3:2 (1:2)
Branky Tempa: Maliňák, Barda.
Tempo: Valenta - R.Novák, Grznár (31. Kojan), Klíma, Kabát, Kostka, Machulka, Faktor, Oračko, Maliňák, Barda.