St. žáci B: FK Klánovice - FC Tempo B 1:2

Autor: Petr Flaks <petr.fllaks(at)seznam.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 12. 05. 2008

V sobotu dopoledne jsme si vyjeli na další mistráček do Klánovic. Na tento zápas jsme nebyli v nejsilnějšim složení, protože někteří borci odjeli, a tak jsem musel požádat o půjčení tří hráčů r.95. Za jejich půjčení mimochodem patří velké dík! Od začátku jsem kluky nabádal, že to bude nesmírně težký zápas a že jedině dodržení přesně dané taktiky může přinést úspěch. Jenže už v 5.minutě po nedůslednosti v obraně prohráváme 0:1. V 16. minutě jsme z ojedinělé šance vyrovnali, když Šilhavý uklidil míč na zadní tyč 1:1. Soupeř během zápasu spálil nespočet vyložených šancí.

V 63.minutě se stalo něco, čemu jsem sám nerozuměl, ale byla z toho radost. Nejdřív to vypadalo, že jsme faulovali na našem vápně soupeře, rozhodčí dokonce i zapískal, ale říkal hrajte dál, a tak jsme hráli, Dvořák s Solčánym se řítili sami na bránu, Dvořák napoprvé gól nedal, ale Solčány napodruhé dorazil a byl z toho gól na 1:2.Soupeř se do nás ihned zakousl, ale k vyrovnání už nedošlo.

Dnes jsme sice utrpěli vítězství, ale soupeř měl takových 15 vyložených šancí a dal z toho jeden gól, zato my jsme měli tři šance a dali jsme 2 góly, ale fotbal se hraje na góly, ne na šance, a tak jsme vyhráli. Kluky můžu dnes pochválit za vysoké nasazení a odhodlání tento zápas vyhrát. Chtěl bych vyzdvihnout výkon Čutky, který nás několikrát výborně podržel.

FK Klánovice - FC Tempo B 1:2 (1:1)
Branky Tempa: 16. Šilhavý, 63. Solčány.
Tempo: Čutka - Koláček, Koudelka, Herdegen, Maslovskyy - Pecha, Tintěra, Somr, Hanzlík (36. Solčány), Šilhavý - Dvořák.