Ml. přípravka C: 1. FC Folprecht – FC Tempo 0:5

Autor: Martin Vališ <martin.valis(at)dec-plast.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 14. 05. 2008

V neděli 11. května dopoledne jsme nastoupili k dalšímu utkání Mini cupu na hřišti Folprechtu. V sestavě došlo k několika změnám, aby se protočilo více hráčů. Zápas nebyl valné úrovně. Soupeř se sice od podzimu zlepšil, ale většinu zápasu měl míč pod kontrolou náš tým.

Gólově se prosadil v 1. poločase jako první Luky Hroník, kterého neopustila střelecká forma z čtvrtečního turnaje předpřípravek - 1:0. Střelecká forma se také drží Dana Šejvla, který přidal druhý gól po odrazu míče od obránce soupeře - 2:0.

Před koncem poločasu přidal svou druhou (v sezóně čtrnáctou) branku po přihrávce Davida Kny opět Dan Šejvl - 3:0. Do poločasu se již skóre nezměnilo.

Druhý poločas jsme již kontrolovali hru. Po rohovém kopu Dana Šejvla se dobře zorientoval Matěj Heřmánek a pro něj netradičně pravou nohou zvýšil na 4:0. Zápas se již dohrával, když se ještě z dálky trefil David Kny, nahrával Luky Hroník - 5:0. Tím byl účet zápasu uzavřen a zápas tak skončil.

V brance nastoupil opět Erik Papež a první práci měl až při penaltách. Ty jsme zvládli a vyhráli 9:7.

"Zápas ukázal, že do něj můžou bez problémů nastoupit i hráči, kteří z různých důvodů tolik nenastupují. Ve středu nás doma čeká další soupeř, Loko Vltavín, tak doufám, že domácí fanoušky nezklameme a předvedeme hezký fotbal," zhodnotil krátce další vítězný zápas Martin Vališ.

1.FC Folprecht – FC Tempo Praha 0:5 (0:3)
Branky: Šejvl 2, Hroník, Heřmánek, Kny.
Penalty 7:9
Tempo: Erik Papež - Tomáš Touška, Patrik Novotný, Alex Dimitriev, David Kny, Maťo Ondrík, Martin Žůrek, Dan Šejvl, Filip Čihák, Martin Pytlíček, Luky Hroník, Matěj Heřmánek, Jáchym Trajhan, Jakub Škobis.