St. přípravka B: FC Tempo B - Čechoslovan Chuchle 3:2

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 15. 05. 2008

V neděli 11.5. jsme sehráli další mistrovské utkání. Soupeřem nám byli kluci z Chuchle. Už před zápasem jsme si říkali, že to bude lehký zápas a že jasně vyhrajeme. Soupeř přijel jenom v sedmi lidech, a tak nám všechno hrálo do karet.

Chuchle nás ale od prvních minut zaskočila svojí bojovností a hlavně dokázala vstřelit rychlou branku a to hned v 5. minutě. Další tvrdou ránu jsme dostali poté, co se zranil Klajbl a nemohl dohrát utkání. Tempáci to ale nevzdávali. Začali jsme se tlačit do zakončení, ale soupeř měl "vynikajícího" golmana, který vypadal, že ho Chuchle vytáhla z dorostu. Všechno nám chytil a když už jsme ho dokázali překonat, trefili jsme tyč. (Pozn. admina: případ nakonec řeší STK PFS, o přestávce byla provedena konfrontace brankáře, funkcionáři Chuchle se nerozpakovali lhát do očí, vedoucí týmu vymýšlela historky o dvoumetrovém tatínkovi, apod. Je víc než smutné, že již v tomto věku učí malé děti lhát a podvádět...Důkazy byly předány STK.). Do poločasu nám soupeř vstřelil ještě jednu branku a bylo to 0:2.

Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe. Soupeře jsme prakticky nepustili za polovinu, a tak to byla jenom otázka času, kdy vstřelíme gól. To se nám povedlo až ve 36. minutě, když Slavíček našel volného Jelínka a ten jak je jeho zvykem, vedl balon přes půl hřiště a hokejovým blafákem překonal i golmana a snížil na 1:2. Tlak sílil, ale golman Chuchle byl nepřekonatelný. Vyrovnání přišlo až těsně před koncem a to ve 47. minutě po střele Kuriše. Ve 49. minutě se nám podařilo vstřelit vítěznou branku, kterou dal střelou pod břevno Slavíček. Nakonec jsme dokázali vyhrát a udžet druhou příčku v tabulce.

FC Tempo B - SK Čechoslovan Chuchle 3:2 (0:2)
Branky Tempa: Jelínek, Kuriš, Slavíček.
Tempo: Hasman - Petřek, Jelínek, Bureš, Klajbl, Slavíček, Klíma, Kuriš, Adámek, Hlaváč, Pícha.