St. žáci B: FC Tempo B - SK Modřany 4:1

Autor: Petr Flaks <petr.fllaks(at)seznam.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 20. 05. 2008

V dalším zápase nás čekalo derby s Modřany. Před zápasem dost pršelo, a tak kluci měli během zápasu drobné problémy se stabilitou. První poločas bych moc nerozebíral, protože s fotbalem neměl moc spolěčného, kluci dělali přesně to, co neměli, ale přece se nám podařila jedna akce, když v 19. minutě Čemus nahrál Dvořákovi a ten s přehledem zakončil - 1:0. O přestávce jsem klukům musel důrazně domluvit, že se musíme v druhé půli výrazně po všech stránkách zlepšit.

Stalo se a přišly i kombinace, po kterých padly góly. Ve 41.minutě po naší pěkné akci dává branku Čemus na 2:0. Soupeř ale hned ve 42.minutě snižuje na 2:1, když rychle rozehrál rohový kop, naše obrana špatně vystoupila a nechala hráče v klidu zakončit. 45.minuta a znova naše pěkná kombinace, kterou zakončil Zuska - 3:1. 51.minuta přinesla poslední gólovou akci, když jí bez problémů zakončil Čemus - 4:1. Pak už se zápas v poklidu dohrával a my jsme ho dovedli do vítězného konce. Klukům za předvedený výkon děkuji, hlavně ve druhém poločase.

FC Tempo Praha B - SK Modřany 4:1 (1:0)
Branky Tempa: 41. a 51. Čemus, 19. Dvořák, 45. Zuska.
Tempo: Valenta - Koláček, Koudelka, Herdegen, Maslovskyy - Dvořák (67. Kabele), Tintěra, Somr (59. R.Čech), Zuska (65. Šilhavý) - Matoušek, Čemus (63. Rudolf).