Ml. přípravka C: FC Tempo - Gordic Kačerov 9:0

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 22. 05. 2008

V pátek 16.5. jsme za deštivého počasí hostili poslední tým tabulky Gordic Kačerov. Naši nastoupili netradičně v zelenobílých dresech. Od začátku zápasu jsme byli aktivní, ale soupeř bránil v sedmi a tím nám komplikoval zakončování akcí. Poprvé jsme mohli zvednou ruce nad hlavu v 6.min. kdy David Kny dorážel odražený míč za brankářova záda. Kluci byli při chuti a úvodní branka je nastartovala. Soupeře jsme neustále drželi pod tlakem a v 8.min. jsme se mohli radovat podruhé, když si Štěpán Sedlář naběhl na přihrávku Zdendy Sity. O minutu později opět Zdenda poslal pěknou přihrávku na Martina Žůrka – 3:0. Hráči soupeře se snažili vytvořit si alespoň nějakou šanci , ale jejich veškerá snaha končila na naší dobře hrající obraně. Naše gólová nadílka nekončila, když se ve 13. min. opět trefil "Žůras". Další branka padla v 16.min. po akci, kterou vedl Martin Žůrek a zakončoval Štěpán Sedlář. V 17.min. ještě zvýšil naše vedení tvrdou střelou Luky Hroník. První poločas končil se skórem 6:0 pro náš tým.

Do druhé půle nastupovali naši s velkou chutí a poprvé v útoku i s Péťou Hudákem (jinak obránce). Hra se odbývala převážně na straně našeho soupeře. Náš brankostroj opět zahájil v 21.min.Štěpán, když si počkal na křižnou přihrávku od Davida a zvýšil tak už na 7:0. Ve 33.min. zužitkoval přihrávku Štěpána Zdenda Sita a skóre se opět měnilo 8:0. Ještě pět minut před koncem utkání se k odraženému míči dostal Martin Žůrek a uzavřel stav utkání na 9:0 pro naše barvy.

Na klucích bylo vidět, že mají chuť hrát a hlavně vyhrát. Závěrem je nutné pochválit Zdendu Situ, který nastoupil po nemoci, a na kterém nebyla vidět žádná pauza. Myslím, že po zásluze byl označen soupeřovými trenéry za nejlepšího hráče zápasu.

Matěj v naší brance neměl žádnou práci, a tak si zachytal aspoň při penaltách. Ty jsme vyhráli 8:3 a upevnili vedení v tabulce penalt.

FC Tempo Praha - Gordic Kačerov 9:0 (5:0)
Branky: Žůrek a Sedlář 3, Sita, Hroník, Kny.
Tempo: Heřmánek – Hudák, Novotný, Vlček, Kny, Sita, Žůrek, Vybíral, Sedlář, Ondrík, Kužel, Hobzík, Luťcha.