St. žáci B: Dolní Počernice - FC Tempo B 12:2

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 26. 05. 2008

Za dalším soutěžním utkáním jsme se vydali do Dolních Počernic. Do zápasu jsme nastoupili s předsevzetím pokusit se proti třetímu celku tabulky uspět a navázat tak na jarní sběr bodů. Jenže toto vzalo zasvé během tří minut. Běžela desátá vteřina utkání a prohráváme 1:0 a do třetí minuty dostáváme další dvě branky, které v podstatě rozhodly o výsledku a dalším vývoji utkání. Kluci se z toho již nevzpamatovali. Poločas skončil 6:0.

Po přestávce jsme šli do hry s tím, že se pokusíme již neinkasovat a budene se snažit vstřelit nějakou branku. Bohužel téměř nic z toho se nesplnilo. Matoušek sice v 55.minutě, kdy už prohráváme 9:0, snižuje a v 61.minutě kope Čemus pokutový kop za faul soupeře ve vápně a dává druhý čestný úspěch. Utkání nakonec končí ostudných 12:2.

Dnešní utkání se hodnotí velice těžce, protože něco podobného jsem v soutěži ještě nezažil a dokonale to zkazilo moji dopolední radost z postupu starších žáků A. Kluci předvedli ostudný a hanebný výkon, který neměl s fotbalem vůbec nic společného. Individuální chyby zejména v defenzivě, nesouhra a hlavně absolutní nezájem vydat v tomto horkém počasí ze sebe nic navíc. Určitě to byl soupeř, se kterým se dal uhrát daleko přijatelnější výsledek, protože jsme v této skupině hráli určitě daleko obtížnější utkání. Kluci dostanou šanci vše napravit již tuto neděli proti celku Kolovrat a dokázat, že to přece jenom trochu umí.

Sokol Dolní Počernice - FC Tempo Praha B 12:2 (6:0)
Branky Tempa: 55. Matoušek, 61. Čemus.
Tempo: Čutka - Koláček, Koudelka, Herdegen (50. Rudolf), Maslovskyy, Somr (36. Šilhavý), Tintěra, Dvořák, Čemus (61. Machala), Matoušek (60. Kabele).