St. dorost: Viktoria Žižkov B - FC Tempo 5:2

Autor: Jiří Šulc <js.ejero(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 28. 05. 2008

Po dvou zápasech v domácím prostředí jsme zavítali na půdu Žižkova, pohybujícího se ve středu tabulky. První poločas utkání by se dal shrnout do těchto fází - nadějný úvod, fatální chyba obrany korunovaná vedením soupeře, brzké vyrovnaní, herní výpadky některých hráčů, z nichž vstřelil soupeř postupně tři branky, a to nejpodstatnější - neproměňování jasných brankových příležitostí. To je účet za první poločas. Výsledek 4:1 neodpovídal poměru brankových příležitostí, ale s tím se bohužel nedá nic dělat.

Do druhého poločasu nastoupili kluci se snahou nepříznivý výsledek zkorigovat a v jeho úvodu se nám podařilo snížit na rozdíl dvou branek J.Hurkou, který vstřelil v tomto utkání svoji druhou a snad nachází svou dřívější střeleckou formu. Po této brance jsme soupeře přitlačili na jeho polovinu. Vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou, ale bohužel jednu za druhou zahazovali. Snížení viselo na vlásku a soupeř se z našeho tlaku je těžko vymaňoval.

Jeho akce však byly přímočaré a velice nebezpečné. Nám se již přes velký tlak další branku vstřelit nepodařilo. Klukům v těchto situacích chybí potřebný klid a jistota. Je škoda, že jsme v posledních třech zápasech neměli kousek toho potřebného štěstí. A tak, když jsme nabídnuté šance odmítli, soupeř v závěru zápasu vstřelil pátou branku a uzavřel účet utkání

FK Viktoria Žižkov B - FC Tempo Praha 5:2 (4:1)
Branky Tempa: Hurka 2.
Tempo: Macák - Okrouhlický (46. Vitásek), Sopuch, J.Šulc (58. Louda), Roule - Kučera, Podroužek, Sova (46. Horna), O.Šulc - Hurka, Pechar.