St. přípravka B: FC Tempo B - SK Sparta Krč B 1:3

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 28. 05. 2008

V pátek 23.5. jsme na domácí půdě přivítali suveréního lídra tabulky Spartu Krč B. Soupeř byl důraznější a rychlejší. Kluci se ale nezalekli a drželi krok. Krč nás sice zatlačila, ale bojovník Kuriš několikrát provětral soupeřovu obranu. Příznivý stav 0:0 jsme dokázali držet až do dvacáté minuty, kdy otevřel skóre střelou pod břevno soupeř a bylo to 0:1. Do poločasu jsme inkasovali ještě dvakrát a skóre se zastavilo na 0:3.

Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře a dokázali jsme využít polevení soupeře, když Kuriš nastřelil nohu soupeře a snížil na 1:3. Do konce zápasu se skóre nezměnilo a přes velký boj se nám podařilo uhrát solidní výsledek 1:3.

FC Tempo B - SK Sparta Krč B 1:3 (0:3)
Branka Tempa: Kuriš.
Tempo: Marinov - Petřek, Jelínek, Fiala, Pekárek, Obermajer, Slavíček, Klíma, Kuriš, Adámek, Hlaváč, Löfler.