St. přípravka A: FC Tempo - SK Union Vršovice 3:3

Autor: Jiří Šak <info(at)fctempo.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 30. 05. 2008

Vršovicím jsme chtěli vrátit podzimní porážku, ale bohužel to nevyšlo. Byl to pro diváky pěkný fotbal se šancemi na obou stranách. První půli jsme jako obvykle nechytili začátek, ale podržel nás gólman Opletal. Pak jsme přebrali iniciativu a hrálo se jen ńa jednu branku, ale z pěti vyložených šancí jsme proměnili jen dvě a byla přestávka.

Po půli jsme ze začátku dostali branku a soupeř zpřesnil hru a dostával se po našich zmatcích do šancí. Náskok jsme zvýšili na 3:1 a zdálo se, že zápas zvládneme. Soupeř se ale nevzdal a zvýšenou bojovností na hranici faulů nás zatlačil a snížil. Pak jsme nedali samostatný nájezd a soupeř z brejku vyrovnal a do konce zápasu byl lepším týmem. Remíza je zasloužená.

FC Tempo Praha - SK Union Vršovice 3:3 (2:0)
Branky Tempa: Kofroň, Štěpánek, Stojka.
Tempo: Opletal - Heinc, Haluska, Veselý, Šmíd, Kofroň, Musílek, Hrstka, J.Moudrý, Stojka, Lazarov, Holub, Štěpánek, O.Moudrý, Hlaváček.