St. přípravka B: TJ Kyje - FC Tempo B 11:1

Autor: Dita Hasmanová <hasmano(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 02. 06. 2008

Poslední květnový den nás čekal předposlední zápas sezony. Hráli jsme na hřišti soupeře, tedy v Kyjích. Zápas se hrál v 8:15, ale již tak časně bylo dost teplo.

Už před zápasem jsme věděli, že to bude jeden z nejtěžších zápasů sezony. Sešli jsme se v prořídlé sestavě, chyběli hlavně Slavíček, který je na škole v přírodě a dále pro nemoc oba gólmani a stoper Jelínek.

Zápas začal pro nás celkem slibně a již v 1. minutě jsme se radovali z vedení, které zařídil Adámek, po přihrávce od Kuriše. Naše radost však netrvala dlouho a již v 5. minutě Kyje vyrovnali. V první půlce padly ještě dva góly, oba bohužel do naší sítě a to v 10. a 23. minutě.

Druhá půlka byla z naší strany jedna velká tragédie. Kluci nedokázali uhrát téměř nic. U míče jsme byli skoro vždy až druzí, prakticky si nenahrávali a naprosto selhala obrana. Následkem toho všeho bylo, že jsme dostali dalších 8 gólů a byli vděčni za závěrečný hvizd rozhodčího, který ukončil naše trápení za stavu 11:1 pro Kyje.

Nedokážeme si vysvětlit, co toto naprosté selhání zavinilo. Je pravda, že chyběli klíčoví hráči, ale i tak jsme si mysleli, že dopadneme lépe. Teď jen doufáme, že si kluci tuto prohru v posledním zápase odčiní.

TJ Kyje - FC Tempo Praha B 11:1 (3:1)
Branka Tempa: Adámek
Tempo: Pecora - Petřek, Bureš, Večerník, Hasman, Klíma, Kuriš, Adámek, Hlaváč, Löflér.